פתרונות האחסון הטובים ביותר למשרד

 פתרונות אחסון יצירתיים למשרד יעזרו לך לארגן את שטח העבודה שלך.  

בעידן הקורונה פתרונות אחסון משרדיים בבית מבוקשים יותר מתמיד בזכות עליית העבודה הביתית. לצד מקום עבודה ראוי לעבודה, נפח אחסון רב הוא אחד הדברים החשובים ביותר שהמשרד הביתי שלכם זקוק לו.

בין אם יש לכם משרד ביתי ייעודי ובין אם אתם עובדים מהסלון, מהמטבח או מחדר השינה הפנוי שלכם, פתרונות האחסון המשרדים הטובים ביותר הם חיוניים שיעזרו לכם לשמור על סביבת העבודה מסודרת ומסודרת. זה כשלעצמו יעזור לכם להתרכז ולהתמקד, וזה חשוב במיוחד כשאתם עובדים מהבית ומתמודדים עם הסחות דעת יומיומיות מסביבכם.

לפני שתוכלו לזהות איזה פתרון או אחסון משרדי יעבוד הכי טוב עבורכם, עליכם לבדוק כמה 'דברים' יש לכם לאחסן. המפתח הוא להפריד בין הפריטים שאתם צריכים להיות נגישים אליהם בקלות (כאלה שאליהם ניתן להגיע בקלות מהכיסא שלכם - ראה את הכיסאות המשרדים הטובים ביותר שלנו), לעומת אלה שאתה מעדיף לאחסן מחוץ לטווח הראייה. מדפים פתוחים או אחד השולחנות הטובים ביותר עם אחסון הם ככל הנראה הפתרונות הטובים ביותר לדברים אליהם אתם זקוקים לגישה נוחה כל יום, בעוד שארונות התיוק נהדרים למסמכים ואנו ממליצים על קופסאות אחסון עבור פריטים גדולים יותר שאתם זקוקים להם בתדירות נמוכה יותר.

אתה צריך גם לשקול כמה מקום יש לך: בחירה בפריט אחד גדול כמו שולחן יכולה להיות האפשרות הטובה ביותר אם יש לך חדר קטן ותרצה לאחסן הכל במקום אחד. אם כבר יש לך שולחן, שקול להשתמש בשטח הקיר על ידי תליית לוח שעם או לוח לאחסון פתקים, תזכירים וכרטיסי ביקור.

 

הכנו עבורכם את האפשרויות הטובות ביותר לאחסון משרדים:

ארון תיוק קל ומשקל לאחסון המסמכים שלך - קל משקל ונייד ניתן לנעילה לא מאובטח כמו כל מתכת לא כולל תיקיות

אם אינך רוצה להחליף את שולחן העבודה הקיים שלך, אך עדיין רוצה יותר נפח אחסון, בחר בארון תיוק קטן שייכנס מתחת לשולחן העבודה שלך. הארון יתפוס רק כשליש מהשטח מתחת לשולחן ממוצע, כך שיש עדיין הרבה מקום לכיסא שלך.

 ארון הקבצים הנייד מציע פתרון אחסון נוח וזול לניירות המציקים העומדים כעת בשולחן העבודה שלך. אחסן אותם בצורה מסודרת בארון קל ונייד. היזהר עם זאת, העובדה שהוא קל משקל ונייד הוא נהדר עבורך להזיז אותו, אבל פירושו שהוא לא מאובטח כמו ארון תיוק כבד ממתכת. עם זאת, הוא ניתן לנעילה.

 

קופסאות אחסון - פתרון האחסון המשרדי הפשוט ביותר במינימום מאמץ

מתאים מתחת לשולחן העבודה יכול לשמש לכל דבר, תופס שטח רצפה.

אם זה משהו גדול יותר מנייר שאתה רוצה לאחסן, אלטרנטיבה מצוינת לארון תיוק היא לשים קופסאות אחסון מתחת לשולחן שלך.

תיבת האחסון זולה ויעילה עם מכסה נותנת פתרון אחסון קל שאינו תופס שטח רצפה נוסף, ובזכות הידיות הן יכולות להחליק פנימה והחוצה כאשר אתה צריך לפתוח אותן.

הקופסאות זמינות בגדלים וצבעים שונים.

מדף קיר/מתלה לקיר - לחיסכון בשטח רצפה ושולחן עבודה על ידי שימוש בקירות לאחסון

אם אתה עובד מחלל צפוף באמת, או פשוט לא אוהב לעמוס את הרצפה והשולחן שלך, אז השימוש בקירות שלך לאחסון הוא אופציה נהדרת. אמנם בהחלט נמליץ לתלות כמה פריטים אישיים ודקורטיביים, אך מדפי קיר שימושיים לאחסון.

בעזרת מדפי הקיר התלויים ניתן לאחסן מסמכים ומכתבים, כמו גם מגזינים ומחברות.

 

מגש לשולחן בגדלים שונים לאחסון מיטבי של כלי כתיבה

מגשים לשולחן הם הפתרון הקלאסי לחיסכון במקום על שולחן העבודה במשרד הביתי, והוא אחד הפתרונות הקלים ביותר לארגון השולחן במהירות וביעילות. ישנם גם מארגני שולחן גדולים יותר שיכולים להכיל עטים, עפרונות, סרגלים, טושים ועוד... אם אתה מחפש במיוחד לשמור על שולחן העבודה שלך כמה שיותר ברור.

 

במטרה למשרד תוכלו למצוא פתרונות אחסון רבים ומגוונים. ניתן לקבל ייעוץ מהצוות המקצועי של מטרה למשרד בכל נושא הקשור לציוד לארגון המשרד שלכם.

 

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר
יצירת קשר
כתובת לאיסוף עצמי, דרך בן צבי 84 - בניין פנורמה, קומה 2 מחסן 232, תל אביב. בתיאום מראש בלבד !
03-7307308
אתר מאובטח
Copyright © 2022 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות